Ranking termometrów bezdotykowych. Najpopularniejsze urządzenia na rynku.

termometr

Profesjonalny, szybki, bezpieczny, higieniczny, skuteczny – to jedne z wielu zalet termometrów bezdotykowych. Każdy człowiek powinien posiadać w swojej domowej apteczce termometr bezdotykowy, który najlepiej sprawdzi się w sytuacji, kiedy jak najszybciej potrzebujemy sprawdzić nasz stan zdrowia lub naszych najbliższych. Jaki jest jednak najlepszy termometr bezdotykowy? Sprawdź nasz ranking i zdecyduj, który termometr bezdotykowy jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Oto nasz ranking.

1. Termometr Microlife NC 150

To sprzęt bardzo dokładny i wielofunkcyjny. Potrafi mierzyć temperaturę ciała, ale i również temperaturę otoczenia, mleka podawanego dziecku lub wody do kąpieli. Automatycznie zapisuje aż 30 ostatnich pomiarów temperatur. Jest idealny dla młodych ludzi, ze względu na to, że na początku jego używania należy go odpowiednio zaprogramować.

2. Termometr Beurer FT 90

Podstawowymi zaletami tego modelu termometru są jego dokładność, szybkość i prostota. Pamięta, aż 60 dokonanych wcześniejszych pomiarów. Wykonuje również pomiar otoczenia i płynów. Jego wadą jest niestety wysoka cena.

3. Termometr Geratherm noncontact

Niemiecka jakość, nowoczesna technologia na podczerwień, higieniczny oraz bezpieczny. Termometr ten jest bezkontaktowy, dlatego też najczęściej wybierany jest przez mamy z niemowlętami. Nie przenosi żadnych wirusów.

4. Omron Gentle Temp 720

To produkt bezpieczny i szybki, tak jak w przypadku innych modeli termometrów. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Również mierzy temperaturę otoczenia, powierzchni oraz płynów. Jego cena jest stosunkowo niska w porównaniu do jakości urządzenia. Jego wadą jest to, że nie jest on odporny na działanie wilgoci, nie jest wodoodporny.

5. Tech-Med TM-F03BB

To urządzenie łatwe w użyciu, dodatkowo bardzo poręczne. Mierzy temperaturę w mniej niż jedną sekundę. Posiada funkcję zapamiętywania 32 ostatnich wyników pomiaru oraz tryb energooszczędny. Jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci i dorosłych za dobrą cenę. Termometr nie jest wodoodporny.

Nie lada ciekawostką jest termometr bezdotykowy Visiofocus Smart dystrybuowany przez firmę Twoje Ratownictwo. To urządzenie umożliwia bezpieczny pomiar temperatury na powiece.